KİDZANİA TURU

PROGRAM

Belirtilen saatte okul önünden hareket, ( Saat 07:00)

Etkinlik alanımıza varış, bilekliklerin teslimi,

Sınırsız eğlence dünyasına giriş,

Etkinlik bitiminin ardından belirlenen saatte toplanma.

Okula Dönüş.

 

KIDZANIA

Avrupa’nın en büyük ve kapsamlı yetişkinlik deneyimi şehrine hoş geldiniz.

Çocukların bir yetişkin hayatı yaşadığı ve ilgi alanlarını keşfettiği bu masalsı dünyaya girenler ondan ayrılmak istemeyecekler.

KidZania çocuk şehri; uzman pedagoglar eşliğinde mesleklerin gerçekçi detaylarla
aktarıldığı, eğlenirken öğrenmeyi ön planda tutan ve öğrenimi pekiştirmek için
sunduğu tam donanımlı birçok ünitesiyle unutulmaz deneyimler vaat eden bir interaktif
etkinlik alanıdır.

 

BİREBİR DENEYİMLEME İLE EĞİTİM

Çocukken herkes büyüyünce ne olacağını hayal eder. Zaten ebeveynleri, öğretmenleri ve arkadaşları da onlara “Büyüyünce ne olacaksın?” diye sorar. KidZania’yı farklı kılan aslında bütün zamanlarda çocuklara sorulan “Büyüyünce ne olacaksın?” sorusu yerine “Şu an büyümüş olsaydın ne iş yapardın?” diye sormak ve bu soruya verilen eğlenceli bir yanıttır. KidZania’da her şey çocukların boyutlarına uyarlanmıştır. Çocuklar doktorculuğu gerçeğin kopyası bir hastanede, pilotluğu gerçeğin kopyası bir uçakta, gazeteciliği gerçeğin kopyası bir gazetede oynar, çok eğlenir ve tam da bu yüzden çok öğrenirler.

KidZania deneyimi, tam anlamıyla bir “gerçek hayat” deneyimidir. Sorumluluk veren, cesaret veren, ilham veren ve rol yapma/oynama olanağı vererek eğiten bir deneyim…

KidZania  bir eğlence ülkesi  olmasının yanısıra aynı zamanda da bir eğitim merkezidir. Aktiviteler sayesinde gerçek hayatı deneyimleyen çocukların çevre ile bağlantı kurmalarına ve yetişkinlerden öğrendikleri bilgi ve davranışları ilişkilendirmelerine olanak tanımaktadır.

Öğretmenler, öğrencileri ile KidZania’yı ziyaret etmeden önce, öğrencilerinin katılacağı aktiviteleri planlayabilirler. Bu sayede, sınıf içi eğitimlerde öğrendikleri bilgiler pekiştirilmektedir.

Oyun, çocukların öğrenme sürecini destekleyen başarılı bir yoldur. Çocuklar, KidZania’da oyunlar ile öğrendikleri tüm bilgileri, günlük yaşamlarına da yansıtacaklardır.

Çocuklar, KidZania’da  katıldıkları aktiviteler sırasında, diğer katılımcı çocuklar ile iletişime geçerler.

Bu sayede sözlü iletişim becerilerini geliştirirler.  İstedikleri her şeyi burada açık bir şekilde ifade edebilirler. 

 

İÇERİSİNDE BARINDIRDIĞI BAZI MESLEK GRUPLARI

Acil Servis, Akaryakıt İstasyonu, Arkeoloji Müzesi, Banka, Cam Güvenlik ve Güneş Filmi
Uygulaması,
Chika’nın Modaevi, Çikolata Fabrikası, Cips Fabrikası, Department Store Deprem Simülasyon Merkezi, Diş Kliniği, Disco, Dondurma Fabrikası, Flamingo Residence (İtfaiye), Fotoğraf Stüdyosu, Games Room, Gizli Ajan Eğitim Merkezi Güvenlik Şirketi, Hamburger Dükkanı, Hastane, Hastane Endoskopi, Havacılık Akademisi, İçecek Dağıtım Merkezi, İnşaat Alanı - Kontrolör, İnşaat Alanı, Duvar Boyama, İnşaat Alanı – İnşaat Ustası, Kariyer Merkezi, Kasa ,KidZania Emniyet Müdürlüğü, KidZania Gazetesi, KidZania İtfaiyesi, KidZania StadyumKidZania Uluslarası Havalimanı, KidZania Üniversitesi, Madame Kaciopea, Olay Yeri İnceleme, Optik Mağazası, Otomobil Bayii, Otomobil Servisi, Otomobil Tasarım Oyunculuk
Akademisi, Parfümeri, Pizza Dükkanı, Saat Kulesi, Sanat Atölyesi, Şefler Akademisi, Şehir Tiyatrosu, Şekerleme Fabrikası, Süpermarket, Sürüş Akademisi, Sürüş Parkuru, Süt Fabrikası, Teknoloji Merkezi, Tırmanma Duvarı,
Urbano’nun Evi, Urbano’nun Okulu

TUR FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER

- Lüx Araçlarla Gidiş-Dönüş Ulaşım Hizmetleri

- Profesyonel Kokartlı Rehberler Eşliğinde Tüm Geziler

- Seyahat Sağlık Sigortası

- Araç İçi İkramlar

- Gezzy Tour Güvencesi ve Kalitesi

- Araçta kahvaltı Paketi

TUR FİYATINA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Kişisel Harcamalar

- Öğle Yemeği ( İndirimli Menü 15TL )


PAYLAŞ

Whatsap

Canlı Destek

0549 806 16 16

Copyrights © 2019 Gezzy Tour. All Rights Reserved