ABANT TURU

Tur Programı:

Gezzy Tour olarak değerli misafirlerimizle buluşma noktalarımızda bir araya gelerek yolculuğumuz sabah  06:00 Korupar  06:30 Görükle 07:00 Kent Meydanı önünde yolcularımızı alarak turumuza başlıyoruz (yol güzergahı üzerinden her duraktan yolcularımızı alabilmekteyiz). Araçta vereceğimiz kahvaltı paketlerinin ardından Saat 09: 30 gibi varmış olacağımız adeta cennetten bir köşe olan Maşukiye’ de yaklaşık 2 saat zaman geçiriyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde orman içi parkurumuzu dolaşabilirler , ayrıca Maşukiye'de dere üzerindeki kafeler de manzaraya karşı sıcak içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz.
Heyecan severler atv safari motorlar kiralayarak tur atabilirler. İsteyen misafirler ise zipline (yamaç dalışı) yapabilirler.
* Sonrasında Sapanca Gölü kenarında 1 buçuk saatlik bir serbest zamanımız oluyor. Dileyen misafirlerimiz göl kenarındaki kafelerde oturabilirler.
Sonrasında yeşilin tüm renkleriyle bizleri karşılayacak olan adeta bir tablo görünümündeki Abant Gölüne yola çıkıyoruz . Göl etrafında yürüyerek fayton yada atlara binerek her köşesinden ayrı bir tablo olan gölü turlayabilirsiniz. Burada geçireceğiniz zaman sizleri şehrin temposundan uzaklaştıracak , doğanın dinginliğini, huzur vericiliğini Abant'da tam anlamıyla hissedeceksiniz. En son olarak dileyen misafirlerimizle akşam yemeğimizi göl kenarındaki restaurantımızda (çorba+salata+meşrubat+karışık ızgara yada tereyağda alabalık) alıyoruz.
Saat 18:00 Dönüş yolculuğuna başlıyor 22:30 da aldığımız noktalara bırakarak bir daha ki Gezzy Tour ile  turlarıımzda görüşmek üzere ayrılıyoruz.

Ücrete Dahil Hizmetler

 *Gidiş-Dönüş Ulaşım

 *Rehberlik -Sabah Kahvaltısı ( Araçta Kahvaltı Paketi )

 *Milli parklara giriş ücreti

 *Araç içi ikramlar

 *Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri

 *Otopark ücretleri

 Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 *Akşam yemeği Abantta (Restaurantta balık&ızgara menü 35 TL)

 *Ekstra harcamalar

 Güzergah: Bursa – Abant / Abant – Bursa : 602 KM


PAYLAŞ

Whatsap

Canlı Destek

0549 806 16 16

Copyrights © 2019 Gezzy Tour. All Rights Reserved