OLİMPOS - ADRASAN TATİL TURU

Tarihler:

1. Tarih: 17-21 NİSAN 2019                            Ücret : 650TL
2. Tarih: 1-5 MAYIS 2019                               Ücret : 650TL
3. Tarih: 8-12 MAYIS 2019                             Ücret : 650TL
4. Tarih: 15-19 MAYIS 2019                           Ücret : 650TL
5. Tarih: 22-26 MAYIS 2019                           Ücret : 650TL
6. Tarih: 29 MAYIS 2 HAZİRAN 2019             Ücret : 650TL
7. Tarih: 5-9 HAZİRAN 2019                           Ücret : 850TL
8. Tarih: 12-16 HAZİRAN 2019                      Ücret : 700TL
9. Tarih: 19-23 HAZİRAN 2019                     Ücret : 700TL
10. Tarih: 26-30 HAZİRAN 2019                    Ücret : 700TL
11. Tarih: 3-7 TEMMUZ 2019                         Ücret : 750TL
12. Tarih: 10-14 TEMMUZ 2019                   Ücret : 750TL
13. Tarih: 17-21 TEMMUZ 2019                   Ücret : 750TL
14. Tarih: 24-28 TEMMUZ 2019                   Ücret : 750TL
15. Tarih: 31 TEMMUZ 4 AĞUSTOS 2019   Ücret : 750TL
16. Tarih: 7-11 AĞUSTOS 2019                    Ücret : 850TL
17. Tarih: 14-18 AĞUSTOS 2019                  Ücret : 750TL
18. Tarih:  21-25 AĞUSTOS 2019                Ücret : 750TL
19.  Tarih: 28 AĞUSTOS 1 EYLÜL 2019       Ücret : 750TL


1.Gün: Gece Yolculuğu 

 Belirlenen saatlerde 23:30  Görükle ve 23: 55 Kent Meydanı duraklarında siz değerli misafirlerimiz ile buluşarak yolculuğumuza başlıyoruz. Kütahya, Afyon, Burdur güzergahından arada vereceğimiz ihtiyaç molalarından sonra sabah saatlerinde, şehrin bütün kargaşasından uzaklaştığınızı hissedercesine Olimpos bölgesine has, tamamı ağaç evlerin olduğu bölgeden geçerek, portakal ağaçları ve her bölgesi bahçe çiçekleriyle düzenlenmiş, doğa ile iç içe olan konaklayacağımız tesise giriş yapıyoruz. Odalarımıza giriş yaptıktan sonra gün boyu serbest zaman olarak değerlendireceğimiz bu günde, dileyen misafirlerimiz, istirahat edebilir veya tesisin içinde ki çardaklarda kahve keyfi yapabilir, dileyen misafirlerimiz bölgeyi bisiklet veya atv kiralayarak keşfe çıkabilirler. Dileyen misafirlerimiz ise M.Ö 300 yıllarında inşaa edilen Olimpos antik kentinin mistik havası eşliğinde içinden geçerek muhteşem Olimpos sahilinde  denizin ve güneşin tadını çıkartabilirler. 

Önemli bilgi : Olimpos antik kenti Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müze ve ören yeridir. Müze kart, iş bankası maximum kart sahibi olanlar ve 18 yaş altı, 65 yaş üstü ücretsizdir. Bu kriterlerin dışında olup bilet alma durumu olan Gezzy Tour misafirleri de avantajlı tarifeden faydalanacaklardır (Konu ile ilgili rehberimiz gerekli açıklamaları yapacaktır )

1.GÜN AKŞAM :  Eğlenceye hazır mısın ? 

KEMER INFERNO / AURA CLUP'a gidiyoruz : Akşam yemeğimizi tesiste aldıktan sonra, belirlenen saatlerde buluşup, kemerin en görkemli ve ünlü sanatçıların, özellikle yabancı turistlerin tercih ettiği gece kluplerinden olan Aura veya İnferno ya gidiyoruz. Gezzy Tour misafirleri için önceden rezervasyon yaptığımız clupte bize ayrılan yere geçip, dans, müzik, eğlence üçlüsünün bir arada yaşandığı bu gecenin doyasıya tadını çıkartıyoruz. Gecenin ilerleyen saatlerinde görsel şov köpük partisi ile gecenin finalini yapıp bu güzel eğlence mekanına veda ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz o gece gece clubine girmek istemezler ise kemer merkezde ki diğer eğlence mekanlarını keşfedebilirler.  Saat 03:00 civarı bizleri bekleyen aracımıza binip konakladığımız tesise dönüş yapıyor ve istirahate çekiliyoruz.        

2.Gün;  Sabah tesiste alacağımız açık büfe kahvaltının ardından, belirlenen saatlerde, Türkiye'nin on koyundan biri olan Adrasana doğru yola çıkıyoruz. Geniş ve uzun bir kumsaldan oluşan bu sahilde gün boyu denizin tadını çıkartıyoruz. Aksiyon ve macera seven misafirlerimiz su sporlarıyla günü daha da eğlenceli bir hale getirebilirler. ( Muz,su kayağı, sörf v.b ) Yürüyüş ve doğa fotoğrafçılığını seven misafirlerimiz bölge tam sizlik, manzara, doğa, deniz gibi muhteşem görselleri kare içine alabileceğiniz yerler oldukça ilginizi çekecektir. Gün boyu Güneşin ve denizin tadını doyasıya yaşadıktan sonra akşam 17:30 saatlerinde sizleri hazır bekleyen aracımıza binip tesise dönüş yapıp akşam yemeğine geçiyoruz.

2.GÜN AKŞAM ;

MEHTAP KEYİF TURU  ''En güzel anlar mehtap gecesinde başlar'' Sloganımızla

 Açık büfe akşam yemeğimizi alıp, keyif çaylarımızı ve kahvelerimizi içtikten sonra, gündüz tadını çıkarttığımız denizin bu sefer gece atmosferini yaşamak üzere bizim için ayrılmış özel tekne ile uygun bir koya gidiyor burada demir atıyoruz. Gecenin o eşsiz sessizliği Ay'ın denize vuran ışığı ve bu güzel atmosfere has fasıl, sanat müziği, romantik müzikler eşliğinde bu geceye demini vuruyoruz. Gece olmasına rağmen denizin dibini rahatlıkla görebileceğiniz gibi dileyen misafirlerimiz, hazırlıklı gelip gece denize girebilir, bu eşsiz deneyimi yaşayabilirsiniz. Uygun bir saatte bu güzel atmosferi geride bırakıp tesise geri dönüş yapıp istirahete çekiliyoruz. 

3.Gün ;  Türkiye'nin Maldivlerine yolculuk 

Sabah açık büfe aldığımız kahvaltının ardından, M.Ö 78 yıllarında korsan gemilerinin gizlendiği  ( sulu ada, sazak koyu, akseki koyu, korsan koyu, ceneviz koyu, amerikan koyu fener koyu ) gibi bu hafızalarımıza kazınacak muhteşem koylarda, doyasıya yüzmek ve bu görselliklere şahit olmak  üzere adrasan sahilinden bizim için ayrılmış teknemize binip turumuza çıkıyoruz. Turkuaz renginde ki her koy birbirinden güzel, her koy birbirinden farklı Türkiyenin Maldivleri dediğimiz bu koylarda özellikle ceneviz koyunda caretta carettaları doğal yaşam alanlarında gözlemleme imkanımız bile olacaktır. Ceneviz koyunda ki doğal kil sayesinde de cilt maskesi yapıp cildinizin ferahladığını ve saçlarınızın ipek gibi olacağını deneyimleyebilirsiniz. Öğlen yemeğimiz muazzam çupra balığı, salata, makarna olacaktır. Yemek sonrası çay ve meyva ikramlarıyla sabah 10 :00 dan 18:00'a kadar doyasıya eğlence ve müziğin olduğu bu güzel tekne turumuzun akşam finalini toplu bir fotoğrafla atmosferimizi ölümsüzleştiriyoruz. Akşam yemeği ve istirahat için bizi limanda bekleyen aracımıza binip tesise hareket ediyoruz.   

3. AKŞAM ; Gizemli deneyim trekking Yanartaş (Chimera )

Yanartaş, Tahtalı dağının eteklerinde, deniz seviyesinden 250 m yüksekte bulunmaktadır. Gece yaptığımız bir etkinlik olan bu bölge gizemli atmosferi ve doğal görsellikleriyle muhakkak gidilmesi görülmesi gereken bir bölgedir. Tesiste aldığımız akşam yemeğinin ardından belirlediğimiz saatlerde araçlarımıza biniyor, Yanartaş mevkiine gidiyoruz. Günümüzde, ormanın içerisinde, açık bir kayalık alanda 20 kadar yanar taş  çıkış noktası vardır. MÖ. 4. yüzyıldan beri yazarlar metinlerinde bu gizemli yanan taşlardan söz etmektedirler. Ateşin bulunduğu yerin yakınlarındaki kalıntılar antik bir Bizans Kilisesine aittir. Bu etkinlik için, rahat yürüyüş ayakkabısı, spor kıyafet, el feneri, su,

   
4. GÜN : Köprülü Kanyon da RAFTİNG deneyimi

 Tesisimizde aldığımız kahvaltımızın ardından yola çıkıyor ve 12 km’lik unutulmaz bir rafting  deneyimi için köprülü kanyona doğru yola çıkıyoruz. Öğlen saatlerinde Manavgat akyaka mevkiinde bulunan rafting tesisimize varmış oluyoruz. Daha öncesinde katılımcı sayılarımızı bildirdiğimiz misafirlerimiz ile öğlen yemeği ardından, Rafting ekipmanlarımızı teslim alıp her botta  konusunda uzman bir rehber gurubumuzdan bir görevli eşliğinde zorluk seviyesi 2 olan, 7 den 77 ye herkesin kolaylıkla deneyimleyebildiği unutamayacağınız bir zaman geçireceksiniz. Rafting etkinliğine katılmak istemeyen misafirlerimiz, köprülü kanyon bölgesinde gezebilir, uygun noktalarda bu serin ve tatlı suda yüzmenin tadını çıkartabilirler.  3 gece 4 günlük bu tatilin son etkinliği olan rafting sonrasında araçlarımıza binip dönüş yoluna geçiyoruz. Misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıp bu güzel programda yer aldıkları için teşekkür ediyor, başka bir GEZZY TOUR programında görüşmek üzere vedalaşıyoruz..   

 ‘’Tatil programı bitse de, dostluklar baki kalır ‘’   
 

 ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*GİDİŞ / DÖNÜŞ ULAŞIM

*3 GECE  KONAKLAMA

*3 SABAH KAHVALTISI (açık büfe)

*3 AKŞAM YEMEĞİ (açık büfe) 

*ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

*REHBERLİK HİZMETLERİ

*ADRASAN  SAHİLİ GİDİŞ / DÖNÜŞ

*SEYAHAT SİGORTASI


EKSTRA AKTİVİTELERİMİZ – İsteğe Bağlıdır -

 Tekne turu                            :     (Ulaşım+ Öğle yemeği çupra + makarna + salata+meyva+çay)

 Yanartaş gezisi                    :      (Rehberlik+ ulaşım + ören yeri giriş )
Rafting turu                          :       (Rehber + Ulaşım + Ekipman + Öğle Yemeği )( Yeterli Sayıya ulaşılırsa gerçekleşecektir.)
 Mehtap Tekne turu               :       ( Ulaşım + tekneye giriş ücreti )
 Kemer Inferno & Aura Club :        ( Giriş + ulaşım )
Ekstra tur fiyatları özel gün ve dönemlerde bölgedeki işletmelerce değişebilir. Gezzy tour ile herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır.

NOT: Program akışında bazı noktalar için rehberin öngörüsü üzerine farklılık uygulanabilir.

(Ücretler 2 ve 3 kişilik odalarda kişi başı konaklama ücretidir. Single konaklama farkı, tesisin bir talebi olup, Gezzy tour ile herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır.)

Yenilenen her program bir öncekini geçersiz kılmaktadır.

Araçlarımız:

>MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz) 

>NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.) 

>MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvdoynatıcı (cep telefonu kullanılabilir) MIDIBUSLER: (17 - 24 KiĢi Sayılarında Kullanılır) 

>ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı MINIBUSLER: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

>VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı 

>VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı 

>MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd vedvd oynatıcı MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları,rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

PAYLAŞ

Whatsap

Canlı Destek

0549 806 16 16

Copyrights © 2019 Gezzy Tour. All Rights Reserved